Nie każdy chory, wymagający specjalistycznej rehabilitacji sprzętem medycznym, ma dostęp do stacjonarnych sklepów z poszukiwanymi przez niego produktami. Często także, ze względu na zły stan zdrowia lub ograniczą sprawność ruchową, klienci nie są w stanie dotrzeć do takich sklepów. Z pomocą przychodzą sklepy medyczne online. Co mają do zaoferowania?

W sklepie medycznym online zaopatrzysz się w stabilizatory i ortezy

W naszym sklepie medycznym online zaopatrzysz się między innymi w stabilizator stawu kolanowego, obejmujący goleń i udo. Kąt zgięcia oraz wyprostu jest regulowany. Stabilizator wyprodukowany został z materiału przepuszczającego powietrze i idealnie dopasowującego się do kończyny. Jest to produkt niezwykle wytrzymały, pasujący zarówno na prawe, jak i na lewe kolano. Dostępny jest w dwóch wersjach:

  • otwartej, zapinanej na rzepy,
  • zamkniętej, wciągany przez nogę.

W naszym sklepie zaopatrzysz się także w ortezę funkcjonalną kolana.

Internetowe sklepy medyczne oferują bogaty wybór sprzętu medycznego

Kolejną gamą oferowanych przez nas produktów są produkty z kategorii sprzętu medycznego. Państwa uwadze polecamy zwłaszcza wydajne inhalatory tłokowe, bardzo dokładne ciśnieniomierze oraz unikalne nebulizatory dwa w jednym. Składają się one z inhalatora oraz aspiratora do nosa. Inhalator pomaga w leczeniu zaburzeń układu oddechowego, a aspirator usuwa śluz z jam nosowych, ułatwiając oddychanie. Można go stosować u dzieci już od 1 miesiąca życia. Doskonale sprawdza się w leczeniu alergii, astmy i zapalenia oskrzeli.

Produkty antyżylakowe? Nabędziesz je w internetowym sklepie medycznym!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej przez osoby, cierpiące na niewydolność żylną. Jeśli zmagasz się z zakrzepowym zapaleniem żył, zakrzepicą, jesteś po zabiegu skleroterapii lub po operacji żylaków i po strippingu, polecamy twojej uwadze miękkie i komfortowe samonośne pończochy kompresyjne, idealnie nadające się do codziennej kompresjoterapii.

Nasz medyczny sklep internetowy to także miejsce, w którym zaopatrzysz się w najwyższej jakości artykuły higieniczne, opaski elastyczne. Produkty antycellulitowe i przeciwzakrzepowe, a także w produkty, do pielęgnacji zdrowia stóp.

Wróć do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *