Sortowanie

Artykuły higieniczne

Powszechnie dostępne w sprzedaży stacjonarnej i online artykuły higieniczne są obecne w każdym domu, firmie, instytucji czy placówce publicznej. Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez papieru toaletowego, ręczników jednorazowych czy chusteczek. Jednak ten podstawowy asortyment nie zaspokaja wszystkich potrzeb osób chorych i niepełnosprawnych.

Rozwiń opis

Borykając się z różnymi problemami, takimi jak nietrzymanie moczu czy niemożność samodzielnego skorzystania z toalety, potrzebują one produktów specjalnych jak majtki chłonne, podkłady higieniczne, wkładki urologiczne czy pieluchomajtki. Wszystkie te akcesoria możecie Państwo kupić w naszych stacjonarnych sklepach medycznych oraz w serwisie online. Artykuły higieniczne jak pieluchy anatomiczne czy majtki chłonne nie tylko zapewniają większy komfort pacjentowi – są także niezastąpione przy utrzymywaniu czystości łóżka lub odzieży chorego. Usprawniają też jego pielęgnację i pozwalają na znaczne ograniczenie i ułatwienie pracy opiekuna.

Nasączone chusteczki do ciała i inne produkty pielęgnacyjne

Podkłady higieniczne, wkładki urologiczne czy majtki chłonne doskonale chronią pacjenta przez zanieczyszczeniem i pozwalają zachować godność. Nie są jednak wystarczające do utrzymania odpowiedniego poziomu czystości. Dlatego w naszym asortymencie (sklepów stacjonarnych i online) znajdziecie też Państwo artykuły higieniczne, które pomogą w myciu podopiecznego i zapewnią wentylację jego ciała. W sprzedaży mamy majtki siatkowe wykonane z ażurowej tkaniny, która zapewnia dobrą wentylacje i zapobiegają poceniu ciała oraz zwianym z nim odparzeniom. Majtki siatkowe dobrze utrzymują pieluchy anatomiczne, a jednocześnie są łatwe do prania i dostępne w wielu rozmiarach. Polecamy też nasączone chusteczki do ciała i do higieny intymnej, neutralizator zapachu, czepki do mycia i wiele innych produktów.