Sortowanie

W tej kategorii przygotowaliśmy akcesoria niezbędne do zachowania higieny jamy ustnej. W katalogu są szczoteczki do zębów, które oferujemy w pojedynczych sztukach i zestawach.

Rozwiń opis

Mamy szeroki asortyment produktowy zróżnicowany pod względem twardości włosa, rodzaju jego impregnacji, charakteru przeznaczenia oraz materiału wykończeniowego rączki. Osobom z nadwrażliwością dziąsłową polecamy wersje z miękkim włosiem, które zapewniają efektywne niepodrażniające czyszczenie. W atrakcyjnych cenach sprzedajemy także modele soniczne z wymiennymi końcówkami dla dzieci i dorosłych oraz przeznaczone do aparatów ortodontycznych.

Regularna higiena jamy ustnej to jeden z podstawowych elementów dbania o zdrowie i ważny element ogólnej profilaktyki. Do codziennej pielęgnacji proponujemy stomatologiczne hipoalergiczne, pianki oraz płyny do płukania o przeciwpróchniczym, antybakteryjnym  działaniu. To produkty, które doskonale uzupełniają pasty do zębów oraz nici dentystyczne, które również można zamówić w sklepie internetowym rehaMED.