Sortowanie

W tej kategorii sklepu medycznego znajdziesz wysokojakościowe pieluchomajtki renomowanych producentów, m.in. Seni. Polecamy je do codziennej higieny dzieci i dorosłych pacjentów mających problem z nietrzymaniem moczu. Selekcjonujemy produkty pod kątem jakości wykonania, która gwarantuje ochronę przed:

  • przeciekaniem,
  • podrażnieniami i odparzeniami skóry,
  • nieprzyjemnymi doznaniami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju schorzenia, które przyczyniają się m.in. do nietrzymania moczu, mają bardzo negatywny wpływ na komfort życia pacjentów. Dlatego też w asortymencie sklepu medycznego w Gdańsku bez trudu można znaleźć markowe pieluchomajtki w różnych rozmiarach. W razie pojawienia się wątpliwości co do tego, jaki produkt wybrać, nasi doświadczeni specjaliści udzielą niezbędnych informacji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Rozwiń opis

Nasz sklep medyczny z Gdańska (Przymorze) jest też dobrym miejscem do zamówienia wkładów chłonnych do pieluchomajtek oraz innych artykułów bezpośrednio związanych z higieną osobistą. Oddychające, dające wrażenie suchości, regulowane wyroby higieniczne powinny dobrze przylegać do ciała i zapewniać lekkość w codziennym użytkowaniu. Ponieważ mowa o produktach, z których korzysta się regularnie, zadbaliśmy o atrakcyjny cennik, zachęcając do korzystania z zakupów online.

Wybierz komfort i zapomnij o niepożądanych skutkach ubocznych nietrzymania moczu. Dążymy do tego, żeby nasza oferta była dostosowana do klientów z każdej grupy wiekowej.