Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku

Okres długiej rehabilitacji po chorobie lub wypadku wymaga odpowiedniego wsparcia w postaci sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Pielęgnacja osoby leżącej czy niepełnosprawnej jest nie tylko wymagająca, ale też kosztowna. Codzienne korzystanie z pieluch i podkładów wymaga zakupu dużych ilości artykułów higienicznych, a nie są one jedynym asortymentem, w który trzeba zainwestować. Jeśli pacjent dobrze rokuje i ma szansę na powrót do pełnej sprawności, nie jest niezbędny zakup drogiego łóżka czy wózka inwalidzkiego. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku.

Akcesoria rehabilitacyjne i ortopedyczne

Dla wielu osób profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny może być nieosiągalny, głównie przez duży koszt zakupu. Jednak czasem można takie produkty wynająć, tym bardziej, jeśli rehabilitacja ma być okresowa. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego udostępnia wysokiej klasy akcesoria, które pomagają, a czasem są niezbędne przy rekonwalescencji osób chorych i po wypadkach. Dzięki nim codzienne funkcjonowanie osób czasowo lub stale niepełnosprawnych będzie dużo prostsze.

Gwarantujemy, że każdy artykuł medyczny, ortopedyczny czy rehabilitacyjny, który można znaleźć w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego, jest nowoczesny i w pełni sprawny. Udostępniamy akcesoria, które ułatwią codzienność osobom chorym lub poszkodowanym w wypadku, jak i ich opiekunom.

Jeden produkt.

Sortowanie