Sortowanie

Na naszej stronie mamy wiele produktów medycznych i rehabilitacyjnych, w tym m.in. marki MEDI BUTLER ułatwiające zdejmowanie i nakładanie specjalnych akcesoriów uciskowych, np.:

  • rajstop,
  • podkolanówek,
  • pończoch.
Rozwiń opis

W atrakcyjnej cenie oferujemy innowacyjne przyrządy, które umożliwiają samodzielną i sprawną zmianę wyżej wymienionych kompresyjnych i przeciwżylakowych dodatków odzieżowych bez udziału osób trzecich. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja sprzętu wyposażona w długie uchwyty i szerokie otwory pozwala na łatwe manewrowanie bez nadmiernego wysiłku. Opływowy kształt i gładkie krawędzie stelaża zapobiegają uszkodzeniu delikatnych materiałów, z których są wykonane rajstopy, pończochy i podkolanówki. Poręczne i łatwe w obsłudze produkty MEDI BUTLER są szczególnie polecane osobom starszym oraz o ograniczonych zdolnościach ruchowych, m.in. problemami ze zginaniem ciała w wyniku doznanych urazów.

W tej gamie asortymentowej mamy także specjalnie wyprofilowane, praktyczne łyżki z długim ergonomicznym uchwytem, które pozwalają na szybkie ściągnięcie uciskowych akcesoriów bez schylania i nieobciążania pleców. Ten rodzaj produktu może również służyć do nakładania i zdejmowania butów. Zapraszamy serdecznie do zakupów!