Sortowanie

Na poniższej stronie dostępne oryginalne produkty firmy DONJOY. Cena wyrobów z logo tej marki jest bardzo przystępna, a pomimo tego jakości oferowanych stabilizatorów pozostaje na najwyższym poziomie.

Rozwiń opis

W sklepie rehaMED oferujemy m.in. ortezy stawu kolanowego tego producenta. Mamy modele funkcjonalne, pooperacyjne oraz wspomagające procesy leczenia i rehabilitacji. Sprzęt jest w szczególności adresowany dla pacjentów z umiarkowaną lub ciężką niestabilnością więzadeł krzyżowych (przednich, tylnych) oraz pobocznych (piszczelowych, strzałkowych). Niektóre wersje mają właściwości korygujące koślawość lub szpotawość kolan.

To, co odróżnia sprzedawane wyroby, to przede wszystkim lekka konstrukcja nieobciążająca kontuzjowanej nogi, wygodne zapinanie i wielopunktowy, opatentowany system podparcia zapobiegający przesuwaniu się ortezy. Różne warianty blokady kąta wyprostu i zgięcia to kolejne atuty tych stabilizatorów, które można zamówić w wersji na prawą lub lewą kończynę dolną. Sprzęt ortopedyczny DONJOY wspomaga terapię, fizykoterapię i pozwala na powrót do zdrowia po przebytej operacji lub doznanym urazie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami, a także wyboru tych dopasowanych do potrzeb i składania zamówień.