Sortowanie

Amoena specjalizuje się w projektowaniu specjalistycznej bielizny po lumpektomii lub mastektomii. Amoena jest liderem silikonowych protez piersi, bielizny nocnej, strojów kąpielowych oraz odzieży. Poczuj się naturalnie i wygodnie. Nasza gama biustonoszy to kwintesencja klasycznej kobiecości połączona z najnowszymi trendami mody bieliźniarskiej.

Rak piersi – i co po nim?

Diagnoza raka piersi to trudny i przełomowy moment w życiu kobiety. Ale to dopiero początek drogi. Kolejne etapy to leczenie oraz powrót do normalnego życia. Akceptacja nowej sytuacji i odbudowanie pewności siebie wymagają czasu. Pomóc w tym mogą wysokiej jakości produkty Amoena. Marka ta od 45 lat jest synonimem innowacji, pasji i kompetencji w dziedzinie pooperacyjnej pielęgnacji piersi. W naszej ofercie znajdują się pasy i staniki kompresujące, protezy piersi oraz odzież i biustonosze dla Amazonek, które zapewnią doskonałe efekty wizualne oraz wygodę. 

Bielizna Amoena

W codziennym funkcjonowaniu po operacji nieoceniona jest komfortowa i praktyczna bielizna. Amoena dostarcza produkty odpowiadające na różne potrzeby. Ta bielizna nie tylko łączy w sobie piękny wygląd z funkcjonalnością, ale zapewnia także wysoką jakość wykonania wszystkich elementów. Podkreśla naturalny kształt piersi i zapewnia osłonę, kiedy jest taka potrzeba. Biustonosze mają możliwość regulacji i są uszyte z oddychających i miękkich materiałów. Zostały także wyposażone w wygodne zapięcia. Zalety bielizny Amoena to:

  • zaprojektowana z myślą o potrzebach kobiet po operacji piersi,
  • wspomaga proces gojenia się ran,
  • stabilizuje obszar pooperacyjny,
  • wyposażona w innowacyjne materiały gwarantujące modny wygląd, odpowiednie dopasowanie i wygodę,
  • niewidoczne, obustronne kieszonki przeznaczone na protezy piersi.

Który stanik po mastektomii wybrać?

Bielizna po zabiegu mastektomii może wyglądać jak zwykła, ale różni się konstrukcją. Jej zadaniem jest zredukowanie powstałej asymetrii, dlatego ma specjalne kieszonki służące do dyskretnego umieszczenia protezy piersi. Wśród dostępnej szerokiej oferty biustonoszy tego typu z pewnością znajdziesz fason dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybierając model stanika po operacji, weź pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również rozmiar, użyte do jego uszycia materiały oraz komfort noszenia. Ważne jest także, ile czasu minęło od zabiegu. Wszystko po to, aby bielizna nie powodowała podrażnień tkanki bliznowatej. Tuż po mastektomii odpowiedni będą biustonosze pooperacyjne i kompresyjne (ten sprawdzi się także po radioterapii), które zapewnią odpowiednią stabilizację oraz wspomogą drenaż limfatyczny i proces gojenia się ran. Modele zapinane z przodu ułatwią zakładanie i zdejmowanie bielizny, a te z koronką pozwolą wyglądać stylowo.