Pieluchomajtki dla dzieci zmagającymi się z nietrzymaniem moczu i inkontynencją kałową TENA Kids to jeden z produktów, jakie oferuje nasz sklep internetowy. Są polecane najmłodszym, którzy wyrośli już z tradycyjnych pieluszek, jednak wciąż potrzebują pewnego i komfortowego zabezpieczenia dla fizjologicznych czynności. Ze względu na zastosowanie nowoczesnej technologii cechuje je wysoka chłonność.

Rozwiń opis
Są przy tym wygodne i łatwo się je zakłada.

Dostępne w ofercie online pieluchomajtki TENA Kids przeznaczone są dla dzieci ważących od 11 do 25-30 kg. Wykonano je z oddychającego materiału przypominającego tkaninę, miękkiego w dotyku i delikatnego dla skóry – zmniejsza on ryzyko jej podrażnień. Dzięki specjalnie zaprojektowanym osłonom bocznym oraz miękkiemu, elastycznemu paskowi, który zapewnia ścisłe przyleganie do ciała, produkt chroni przed przeciekaniem. Jednocześnie dziecko czuje się w nim komfortowo i ma pełną swobodę ruchów. Przypomina on wyglądem zwykłe majtki i zapewnia dyskretne użytkowanie.

Bardzo chłonne pieluchomajtki TENA Kids

Pieluchomajtki TENA Kids z naszego sklepu internetowego gwarantują szybkie wchłanianie płynów, a liczne punkty zaczepu – wygodne dopasowanie. Najpierw pieluchę wsuwa się między nogi od przodu do tyłu, gdy dziecko leży na boku. Następnie przymocowuje się dolne rzepy (lekko do góry), a w dalszej kolejności górne (trochę w dół). Przed założeniem ubrania warto jeszcze skontrolować jej prawidłowe ułożenie.

Pieluchomajtki TENA Kids można również stosować w przypadku dzieci cierpiących na problem nietrzymania moczu. Oferowane online produkty zapewniają wysokie poczucie czystości, a mały pacjent przez cały czas ma komfort suchości. Dodatkową zaletą jest fakt, że są one refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dostępne w asortymencie produkty są oryginalne, pochodzą ze sprawdzone źródła i posiadają odpowiednie atesty. Wykonane z odpowiednich materiałów zmniejszają ryzyko wystąpienia różnych reakcji alergicznych czy podrażnień delikatnej skóry dziecka.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.94 (98.8%)
Na podstawie: 25 ocen